E martë, 22.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Genta dhe Dafina kėrcėnojnė organizatorėt e “Miss Kosova”

Publikuar: 24.01.2011 | 09:37
Lexuar: 2444 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
leta (25/01/2011 17:50:55) Genta osht nr.1 kurse dafina 0 negative.ahhaahah

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime