E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Gjyshërit e Leonorës deri më tani kanë jetuar në një shtëpi private, por këngëtarja ka vendosur që pleqërinë t’ua bëj më të lehtë, duke u blerë një banesë të re. Shtëpia ku deri tani kanë jetuar gjyshërit, do të shërbejë për Leonorën si mundësi që ajo aty të ndërtojë një vilë.
Leonora Jakupi u blen shtëpi të re gjyshërve

Këngëtarja Leonora Jakupi shpesh nëpër intervista ka treguar dashurinë që ndjen për gjyshërit e saj që jetojnë në Skënderaj.

Gjyshërit e Leonorës deri më tani kanë jetuar në një shtëpi private, por këngëtarja ka vendosur që pleqërinë t’ua bëj më të lehtë, duke u blerë një banesë të re. Shtëpia ku deri tani kanë jetuar gjyshërit, do të shërbejë për Leonorën si mundësi që ajo aty të ndërtojë një vilë.

Këngëtarja, gjithmonë ka folur me admirim për vendin e saj të lindjes, kështu që investimi në Skënderaj duket mëse i arsyeshëm. Këtë lajm e ka konfirmuar edhe vetë këngëtarja në mediat kosovare.

Publikuar: 25.01.2011 | 10:51
Lexuar: 5843 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet
gresa (18/09/2011 22:50:54) je shum e gupur launora te du shum dhe mpuq nga drnica
elmedina (02/03/2013 10:46:53) oj leonora je shum e bukur te dua nga elmedina dhe xheneta ka aida suela te duam shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
siadret (25/05/2013 20:18:10) leonora je shum shum e bukur dhe te dua e te uroj nje jet te lumtur prano pershendetje nga berlini
monika (25/05/2013 21:06:30) leonora eshte nje kengetare me e mira me e bukur prej te gjitha dhe une e adhuroj shum tung

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime