E shtunë, 15.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sergey Kaunov dhe Irina Kuzimenko, siç njoftojnë agjencitë, janë anëtarë të klubit të notit të qytetit Sibirski Krasnoyarsk. Për të demonstruar angazhimin në këtë grup, i premtuan njëri tjetrit besnikëri të përjetshme në ujërat e akullta të lumit Jenisej.
Martesa në minus 30 gradë celsius

Një çift rus vendosi të kurorëzojë dashurinë e tyre në mënyrë të veçantë – pa fustan të dasmës, kravatë dhe xhaketë të parehatshme.
Ata i thanë njëri tjetrit “po” në rroba banje dhe atë në minus 30 gradë Celsius!

Sergey Kaunov dhe Irina Kuzimenko, siç njoftojnë agjencitë, janë anëtarë të klubit të notit të qytetit Sibirski Krasnoyarsk. Për të demonstruar angazhimin në këtë grup, i premtuan njëri tjetrit besnikëri të përjetshme në ujërat e akullta të lumit Jenisej.

Termometri gjatë ceremonisë së martesës tregonte – 30 gradë Celsius, por kjo nuk i pengoi mysafirët në dasmë, e cila vazhdoi në borë, kur të sapomartuarit edhe u puthën.

Publikuar: 25.01.2011 | 15:58
Lexuar: 1403 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime