E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Michelle tha se është e impresionuar me fuqinë, krenarinë dhe trimërinë e familjeve të ushtarëve amerikane, duke shtuar se preket sa herë që kujton gatishmërinë e tyre që të sakrifikohen, njoftojnë agjencitë. Ajo shtoi se nuk është lehtë t’i transmetohet publikut mesazhi i tyre, pasi ata kurrë nuk kërkojnë ndihmë.
Michelle Obama i ankohet Oprah WinfreytMichelle Obama ishte mysafiri i fundit i Oprah Winfreyt, ku ia hapi zemrën dhe i shpjegoi se çka bën kur është në vështirësi. Zonja e parë amerikane në mënyrë diplomatike i tha se sa herë që kalon ndonjë periudhë të vështirë mendon për familjet e ushtarëve amerikanë dhe sesa jetët e tyre janë plotë sfida.

Michelle tha se është e impresionuar me fuqinë, krenarinë dhe trimërinë e familjeve të ushtarëve amerikane, duke shtuar se preket sa herë që kujton gatishmërinë e tyre që të sakrifikohen, njoftojnë agjencitë.
Ajo shtoi se nuk është lehtë t’i transmetohet publikut mesazhi i tyre, pasi ata kurrë nuk kërkojnë ndihmë.

Episodi në të cilin ishte mysafire gruaja e presidentit amerikan, Barack Obama, është quajtur “Familjet më të guximshme në SHBA”.

Publikuar: 27.01.2011 | 19:13
Lexuar: 1321 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime