E shtunë, 21.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Vjena, gėrshetim epokash e stilesh nga tė gjitha kohėrat

Publikuar: 28.01.2011 | 03:14
Lexuar: 3546 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
iva (19/04/2011 16:14:58) Fatmiresisht, javen qe shkoi, une vizitova kete mrekulli boterore. Stina e bukur e pranveres dhe endrra e pare me sy hapur, me ka falur nje gjalleri te perjetuar si asnjehere ne jete. Pallati mbreteror ishte gjigant ne cdo cep te tijin, lulishte plot jete, gjelberim pafund, lule shumengjyreshe, shembull pastertie dhe pambarimisht ajer.
Se fundmi, pergezoj cdo individ vjenez qe me kulturen dhe sinqeritetin e shprehur e beri me te bukur viziten time dhe qe la mbresa te paharrueshme.

P.S. Qyteti i Vjenes eshte me i bukur se Tirona ime. (Sa e vuaj kete realitet)

Ju falenderoj per kete hapesire te ofruar!
Lina (16/06/2011 11:10:53) Jam shume e lumtur qe cdo dote hap syte ne nje qytet te bukur siq eahte Vjena
elona (13/12/2011 18:07:00) e mrekullushme
Haziri, Vjenė (10/06/2013 23:32:48) E nderuara Sadije,
Shkrimi yt ėshtė njė kopje e shkrimit tim marr nga Djalėria shkėndi e pa shuar
Ju e keni pėrshtatur shkrimin me disa ndryshime sipėrfaqėsore,
Ju lutem tė ruheni,kėshtu do bėheni plagiatore dhe do denoheni edhe me gjyq.
Hazir Mehmeti, puplicist Vjenė

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime