E mërkurë, 18.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Demostrata homazh e PS-sė fillon nė ora 14, bėhet thirrje pėr maturi

Publikuar: 28.01.2011 | 13:31
Lexuar: 1080 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
fatos (28/01/2011 15:26:23) ju te ps jeni duke bere nje turp qe nuk e pershkrun edhe historia. shtetin e keni.flamurin e keni ,cka kerkoni.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime