E diel, 21.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Prof.Dr. Bexhet Toēi e pėrfaqėson FAM-in nė seminarin ndėrkombėtar nė Gjermani

Publikuar: 28.01.2011 | 13:19
Lexuar: 1366 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Fadil Rogaci (19/06/2016 21:34:08) ju uroj shendet dhe suksese te metejme ne F.A.M

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime