E diel, 23.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Reportazh, fshati Gjergjovisht

Publikuar: 29.01.2011 | 19:35
Lexuar: 3506 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Zaim Arifi (23/11/2013 20:28:00) Ju falemderit z.Ismeti.me kujtohet se ne funde te intervistes ka thene;deshem apo s"deshem nje dit si komb do te jemi ne Shqiperin Etnike. jo ne Europen e bashkur.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime