E enjte, 19.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Policia: Rama u kėrcėnua me SMS pėr njė makinė tė djegur

Publikuar: 30.01.2011 | 16:13
Lexuar: 1118 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime