E hënë, 18.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Cüneyt Cakim: Pse zgjodha Genta Ismajlin pėr ta bėrė tė famshme edhe nė Turqi

Publikuar: 13.04.2009 | 05:03
Lexuar: 3274 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
dona (20/10/2009 13:30:03) tung ju peshendes dhe do te bejshe fam te madhe edhe ne trojet shqipetare vetem vazhdo se uen i pelqej kenget e tua jane shum te mira vetem vazhdo
erza (30/01/2010 23:43:35) UNE E ADHUROJ SHUM GENTA ISMAJLIN
albin (07/11/2011 22:46:51) ju pershendes jeni te papar

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime