E hënë, 25.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Reportazh, fshati Novakė

Publikuar: 30.01.2011 | 20:07
Lexuar: 2996 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
ferizana (21/05/2011 23:25:16) deri dikund ishte e shkruar ashtu sic eshte Novaka...por ka gjera edhe te cilat nuk jane ashtu...mirepo me gezon fakti qe edhe Novaka permendet dikund..... Vec nje pyetje kisha...kjo foto qe e tregon Novaken me duket si foto e gabuar...
ferizana izairi (22/05/2011 00:28:43) Abdullah Izairi Abdyl Izairi dhe Qahil Izairi keto jane familjaret e mi...me vjen mire qe gjithmone do te jene ne historin e vendlindjes tone....edhe pse ne ate kohe nuk ka pasur...student, por tash jemi, dhe kemi... Me respekt.
tini (17/06/2011 11:24:16) me pelqen shum
si ekan shkrujt ashtu esht
ferizana (30/07/2011 17:04:51) O ty ,ndoshta ti nuk e din historin e fshatit per ate t'ka pel****por ka shum gabime edhe shume gjera qe nuk jan te verteta.
bekim (04/08/2012 14:30:47) e lexova kete reportazhe te juaj me respekt keni shkruar shum bukur per fshatin novake komuna e tetoves por kisha pas vetem nji plotsim ne reportazhin tuaj;i ndjeri Enveri nuk e ka mbiemrin Miftari por e Ka mbiemrin Ameti,ai ka punuar si kryeshefi i kriminalistikes se pergjithshme ne polog e me gjere.studenti ne UT.eshte ne degen pedagogjike Menderes Ameti djali i Nagip Ameti(vllavi i Enver Ametit)dhe vajza e te ndjerit Enver Ameti Eshte Pfisioterapeute e Diplomuar e cila ka Ordinancen e vete private ne Zvicer.dhe Djali i Enver Ametit Kuzinjer i diplomuar ne univerzitetin e Opatis te Kroacis...me respect edhe keto jane Nga Fshati Novak Komuna e Tetoves.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime