E enjte, 14.12.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Probleme nė transportin e Athinės pėr shkak tė protestave tė tė punėsuarve nė trasnportin publik

Publikuar: 31.01.2011 | 15:30
Lexuar: 749 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime