E hënë, 23.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shkenda Dubova pozon e zhveshur, duke mbuluar gjoksin me flokė!

Publikuar: 31.01.2011 | 14:18
Lexuar: 6793 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
bertrandi (01/02/2011 11:36:45) je vertet nje mrekulli shume sexy hallall lal ke per te ecur shume perpara
DJ-WrooNDooN (02/02/2011 21:33:37) MA da faka je e pa par qa po tanin ....

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime