E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ndërkohë, 23-vjeçarja është duke shijuar në maksimum famën e saj, ndërsa dukej e mrekullueshme duke pozuar për linjën e re të veshjeve të “Victoria Secret”.
Rosie Huntington-Whiteley i merr vendin e punës Megan Fox-it
Modelja britanike e “Victoria Secret”, Rosie Huntington-Whiteley, do të zëvendësojë Megan Fox në serinë e re të filmit “Transformers”.

Ndërkohë, 23-vjeçarja është duke shijuar në maksimum famën e saj, ndërsa dukej e mrekullueshme duke pozuar për linjën e re të veshjeve të “Victoria Secret”.

Modelja dhe i dashuri i saj aktor, 43-vjeçari Jason Statham, u fotografuan një javë më parë në intimitet, ndërsa shëtisnin në një rrugë të veçuar të Hollivudit.

Publikuar: 31.01.2011 | 14:21
Lexuar: 2123 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime