E diel, 21.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Rasadishti, fshat me vlera tė shumta, por i harruar

Publikuar: 02.02.2011 | 19:57
Lexuar: 2911 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
FLORIM ABAZI (29/03/2011 18:36:15) jam florimi nga fshati rasadisht po ne kene nevoj per ndimen e komune se tetoves qe te pakten te na perbaje si fshat sidomos ethe sadi bexhet asht fshatari i keti fshati por asgje nuk ka regullu ne perher te par kena nevoj per nje gjami pastaj vin lokalet e shitoret cfar shteti kenaa vet vota i kerkoj por nuk bajn gj fare

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime