E martë, 25.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sara Tommasi: Berlusconi filtroi me mua dhe mė ofroi ēdo gjė...

Publikuar: 03.02.2011 | 15:21
Lexuar: 7333 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
isuf (04/02/2011 15:17:03) shum efort a

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime