E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Duke nisur nga tatuazhet në shpinë, tek buzët e fryra me operacion plastik, fustanet e zgjedhura dhe mënyra se si qëndron, Megan Fox imiton tërësisht Angeline-n.
Megan Fox  kopjon Angelina Jolie-n
Suksesi që ka arritur Megan Fox në karrierën e saj i detyrohet vetëm një personi, aktores Angeline Jolie.

Siç tregoi sot revista “Vanity Fair”, protagonistja e “Jennifer’s Body” kopion në pothuajse gjithaçka divën e Hollivudit.

Duke nisur nga tatuazhet në shpinë, tek buzët e fryra me operacion plastik, fustanet e zgjedhura dhe mënyra se si qëndron, Megan Fox imiton tërësisht Angeline-n.
Megan Fox  kopjon Angelina Jolie-n
Megan Fox  kopjon Angelina Jolie-n
Megan Fox  kopjon Angelina Jolie-n

Publikuar: 04.02.2011 | 08:46
Lexuar: 3758 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet
niku (04/02/2011 18:10:12) o i hanksha dyjat bre

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime