E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pas kalimit të Barcelonës dhe Real Madridit, në finale të Kupës së Spanjës, trajneri madrilen, Jose Maurinho, para një ballafaqimi të madh në finale, mendon që nuk ka favoritë.
Në finale nuk ka favoritë


Pas kalimit të Barcelonës dhe Real Madridit, në finale të Kupës së Spanjës, trajneri madrilen, Jose Maurinho, para një ballafaqimi të madh në finale, mendon që nuk ka favoritë.

“Është lajm i mrekullueshëm që do të takohemi në finale, por nuk dua të prognozoj se cila skuadër do të ngadhënjejë dhe cili do të jetë rezultati përfundimtar. Historia ka treguar, se në këto ndeshje nuk ka favoritë, dhe për ne është me rëndësi që kemi arrit të luajmë në finale kundër Barcelonës”, përfundoi Maurinho.

Publikuar: 05.02.2011 | 10:48
Lexuar: 956 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet
valmir (10/02/2012 12:28:27) kan kaluar nje numer te mrekullushem prej 9 pikeve ndaj barcelones , jan duke kaluar nje situat te mrekullushme rel madridi

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime