E martë, 13.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Edhe njė yll nga Tetova

Publikuar: 15.04.2009 | 04:50
Lexuar: 7800 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
nazmi (07/10/2009 18:27:11) shum mir po edhe ta kise boe ma mir webin skishte dhesht mashum oki hahahahahaha tetova rrrrrrrrrrroooooooooooooofffffffffffffff ffttttttttttttttt
liza (19/10/2009 22:21:10) tungi shum i mir jam ti mos harroo shum i buki kisss nga frrrrrrrrrrr shum per ty
zana (12/11/2009 04:55:17) shumm i mir te koke
zana (12/11/2009 04:58:53) eheheh qk je ka fol o nazim se?
hanna (18/11/2009 13:56:40) me te vertet je yll bote te pershendes nga kosova i duam kenget tua shum kush i kupton normal ciaaaaaaa
mentor (24/11/2009 17:28:13) o qo****shum i qare je njeri a krejt i s****qit kang hala se shum te mira qito qe i ki qit qau veq vazhdo
dona (27/11/2009 18:46:57) shum shum bukur intervista, dhe vetem vazhdo... gjithnje e me mir behet... ju pershendes nga zemra
valentina (11/12/2009 19:03:37) suksese ......!
hajriz (15/12/2009 02:49:18) oooooooooo
ta hanksha mamin bre po qfar ylli ti
adelina (22/12/2009 00:05:10) shum i bukur je a vetem vazhdo edhe kenget shum te bukura je shum kengetar i mir gjith te mirat ne jet aa vazhdo keshut si ej a tung
nora (28/12/2009 08:56:32) me te vertet je yll vazhdo kshtu
neli (04/02/2010 04:31:52) shum keng e mir osht gabova vetem vazhdo kshtu
merita (18/02/2010 14:34:28) ambasadoret e bashkimit te trojeve shqiptare do te jene keta muzikanete e artista qe mbare shqiptaria i ka ,te lumte shkumbin muzika jote eshte e mrekullueshme .eshte kenaqesi te degjosh muziken tende ,merita nga kukesi
Era - Prishtinė (20/05/2010 20:54:58) Kėndon shumė mirė dhe kėngėt "Bindem" dhe "Vargjet e fundit" i ka shumė tė mira. Suksese
AjShe'Hhh (15/01/2011 22:09:11) Hahhahahahah shkumbimii hhahahhaa nese lexon komentin mir a tmetek nqytetine tetoves kur ai shoki iot na ngucte e ti i the lej bre mos i nguc vajzat ahhahahahahahahe kur tpyta a je shkumbimi mthee jo vllajjj jam hahaha turp kishe hahahaha Tpsh nga tetovarja :D:D:D:D
Linda (04/03/2012 16:24:20) je i vecant me bukuri me kenge je shpyrt sun me ta kalu kusheee

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime