E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pronari i klubit, Jeremy Peace mendon se ky ka qenë vendim i drejtë. “Ka qenë vendim i përbashkët i bordit, pasi menduam se është zgjidhje e drejtë që të shkarkojmë trajnerin dhe të krijojmë mundësi me figura të reja, për ta ngritur klubin në Premier League”, tha Peace, transmeton indeksonline.
West Bromwich shkarkon Di Matteon

Skuadra e Premier Leagues angleze West Bromwich ka shkarkuar trajnerin italian Roberto Di Matteo, pas humbjes se djeshme ndaj Mancheseter Cityt 3:0. West Bromwichin në kohë të fundit e kanë përcjellë rezultate negative, derisa drejtuesit kanë menduar për zëvendësimin e trajnerit.

Pronari i klubit, Jeremy Peace mendon se ky ka qenë vendim i drejtë. “Ka qenë vendim i përbashkët i bordit, pasi menduam se është zgjidhje e drejtë që të shkarkojmë trajnerin dhe të krijojmë mundësi me figura të reja, për ta ngritur klubin në Premier League”, tha Peace, transmeton indeksonline.

Publikuar: 07.02.2011 | 12:12
Lexuar: 837 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime