E hënë, 15.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Reportazh, fshati Sellcė e keqe

Publikuar: 07.02.2011 | 21:01
Lexuar: 3474 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Naser muaremi (07/03/2011 19:09:30) i keq je shoku..te lumshin doret....

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime