E premte, 20.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pashkėt - festa mė e madhe krishtere

Publikuar: 16.04.2009 | 02:11
Lexuar: 6525 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
xhuljana (21/04/2011 15:37:55) Gezuar pashket te gjitheve SHQIPETARE
CUKI (29/03/2013 17:03:09) mirdita te nderuar shqiptare krishtere ,me fat kjo feste qe e keni dhe e besoni me te vertete nuk po mundem ne asnjio menyre ta kuptoj tregohet qe jezu krishti paska vdeke ne kryq me studimet e verteta nuk ka vdekure ne kryq pore ne kryq ishte juda ai i cili e ka tradhtuare mirpo populli e kishte pare kinse jezui ishte pore edhe njeri ishte afer jezuit,e dini cilin
urime edhe njihere festen e pashkut-apo pashkeve
Zoti ju udhzofte ne ruge te drejte lypeni ate ruge te vertete dhe besimin e vertete. si nuk e dije po ju e kerkoni dhe me besoni do ta gjindeni
grüss gott

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime