E martë, 19.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Reportazh, fshati Pallēisht i poshtėm

Publikuar: 09.02.2011 | 21:35
Lexuar: 4133 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
hamall (01/09/2011 14:19:26) kur u bena profesor be bir taj, ku mer vesht taj
line kit se njerezit do lexojn edhe u mbjellet shtrembet
te iku koha
mbas viteve je paraqit
qerim (15/10/2012 11:21:34) keti artikullit i mungon hapat e para te shkollimit e pionerve te pare sic jan Fetameti, Saliu Qatipi , Qerimi etj. Te fala nga ish banori i mohalles teper .
jeti (01/05/2013 16:49:21) Me gjith respektin per historin e fshatit po ki artikel ėsht aq i pėrpiluar pėr qejfin e dikuj dhe per njė histori tė tillė dhe njė fshat te tillė duhet njė njeri kompetent i historis e jo njė i ashtuquajtur nė thojza """"historian""""
vjollca (01/05/2014 11:42:21) O zoteri - Haruat familjen CARA
vjollca (05/05/2014 11:18:22) O zoteri Krosi i "nderuar" e keni keq interpretuar historikun e fhatit Pallcisht te poshtem.... Si haruat te pyesni "historianet" per figuren me te ndritur te ketij fhati? Ju e dini shume mire se kush eshte ... Po ua rikujtoj se ai eshte sternipi i familjes se CARAVE i madhi dhe i paharuari DERVISH CARA te cilin e njeh mbare kombi shiptar ng ate gjitha trojet shqiptare e me gjere. Tung.......
vajdin (05/05/2014 11:30:33) Te lumte moj VJOLLCE qe ua rikujtove familjen CARA me sternipin e tyre DERVISH CAREN icili e flijoj vehten per shqiptarine. tung nga ish banori i Pallcishtit Vajdin Iseni
Sofihan (21/04/2015 11:16:08) Pershendetje Te Lumt Zotri Ismet,je nder te paret qe shkruan per fshatin ton keta qe kritikojn ne vend te mledhen fakte dhe ti publikojn ju duket me leht te shkruajn kunder juve,te uroj suksese ne lemin dhe shendet ne jet
Amin (20/06/2015 18:12:14) Ju Lumt zotri mos kritikojni shum aj aq sa ka mledhur fakte dhe te dhėna aq edhe ka shkruat po me kalimin e kohes do ti kujtohen edhe disa familje qe kan qen vendase po edhe te ardhura nga viset shqiptare

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime