E martë, 22.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Tė dashurohemi ēdo ditė

Publikuar: 14.02.2011 | 07:06
Lexuar: 2722 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
AMARILDO (09/03/2011 12:49:25) JE SHUME E BUKUR .ckemi une jam amarildo 22 vjec dhe studioj per juridik ne tirane do me pelqente shume qe te njihem me ty vajze e bukur dhe te jemi shoke .te percafoj shume dhe te puc shume nr im 00355685949505 dergo sms
genta (27/08/2011 10:17:14) qifti ma i mir ne ks jeni

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime