E enjte, 19.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kryeqytetet e nxehta tė Amerikės Latine

Publikuar: 20.04.2009 | 03:39
Lexuar: 5865 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
ELA (21/10/2009 00:20:26) argjentina nje vend i mahnitshem dhe i kendeshem.me pelqen tej mase posacerisht ujvarat.ciao
Mondi (16/02/2010 00:53:06) Amerika ėsht njė nder shtetet me te bukura ne Botė.Posacerisht Amerika ka 52 shtete ne botė .
elhamije (24/02/2010 20:53:04) amerika esht nje vend ma i bukuri qe egziston ne bot
fatbardh ibra (05/03/2010 22:07:46) fotoja eshte nga rio de janeiro....jo buones aires
mondi (02/04/2010 23:48:53) AMERICCA ESHT VENDI MA I MIR I BOTESSSSSSS
AMERICA KA Mė se shumti shtete ne bot
olsen (21/06/2010 19:36:23) america eshte vendi me i bukur ndaj edhe quhet ndryshe shteti i enderrave
mondi (11/07/2010 22:37:55) Argjentina eshte shum e mir mua me pelqen sidomos ujvarat edhe lojtaret i ka shum te mir sidomos lojtari me i mir ne bot messi
mika demiri (26/09/2011 18:02:39) Amerika eshte shtet me i bukur
merita (31/03/2012 10:48:58) amerika eshte shteti mi bukur ne bote
arlind (25/02/2013 23:47:45) Mua me pelqen Portogalia sepse natyren e ka te qete e sidomos lojtaaret i ka shum shum te bukur si,Ronaldo,Karvallo,pepe etjer etjer ka ujvare te bukur liqej etjjjj
ana (27/04/2014 13:04:15) Ka shume shtete te bukura por si Franca nuk ka....Vetem te permendim Parisin...

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime