E premte, 20.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Grupi 4Us me album tė ri

Publikuar: 17.02.2011 | 11:01
Lexuar: 1901 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Gentaa (18/02/2011 00:41:20) Krjet tmir vec Gafce ur my fave :>
Basriii (18/02/2011 00:42:29) Jashaaa 4US Matt mirrrt Juu Komm :D Veqq Nexttt > |
arjeta (18/02/2011 00:47:14) shum te bukur jeni edhe albumin e kam bler teper keng te bukura keni teper mir kendoni ju dua
line (18/02/2011 01:04:12) Hej super o gaufr spo sihesh hiqqq bre e kishe ndreq foton ma shum mpuqqq eki
edona (18/02/2011 01:10:31) Pershendetje nga Canada wow keng shum e bukur dhe me kuptim shum te mir jeni the best per momentin spo muj me prit me po edhe klipin ejuve,dhe ju pershendes shum por GAFURIN veqanerish osht shum i bukur, dhe zonin, te mir shum dhe kisha deshiru qe sa ma shpejt te vi ne shkup edhe te ju shof live.pershendetje shum posaqerisht per GAFURIN oll the best tung.
Funkst@ (18/02/2011 01:11:55) Hey broo albumin extra diqka. Suksese veq, edhe ti gafur rri ma perpara pak.. heh ;)
8KG (18/02/2011 01:17:36) Hajde Urime Njerz Ishalla Vec Te Para :D:D:D Pika Pika Mbushet Pussi :D:D:D:D: RRESPEKT 8KGGG
ubav (18/02/2011 01:36:03) Veq vazhdojni qunaa ma te mirt jeni <3
fatty (18/02/2011 01:41:43) very nice .....<3
blerta (18/02/2011 01:44:00) ky grup eshte destinuar te arrij majat e suksesit...... dhe sigurisht qe ky eshte vetem fillimi ,,,,,, tani po ecen dhe po ecin mbi diamant......... dhe diamantet gjithmone shkelqejne me shume se te tjeret,,,,,,,,,, vazhdoni keshtu,,,,,,,,,........ gafur je 1
ek4spres (01/03/2011 13:48:41) shum shum fort veq vazdoni jeni mat mirt
tiniiiiiiiiiiiiiiii (26/03/2011 14:23:38) shummm forttt
fatmir topalli (04/03/2012 08:37:29) shum bukur kendoni veq alia pak ma mir

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime