E shtunë, 20.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shemshova, fshat i trimave qė pėrballoi shumė padrejtėsi

Publikuar: 17.02.2011 | 23:46
Lexuar: 4835 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
jasir (18/02/2011 04:15:51) no coment pik per pike kshau asht bravooo ...!!!!
jashari (18/02/2011 20:03:33) haaaaaaaaaaaaaa ka shummmmmmmmmmmmmmmmm te pa vertet 50% e fshatit jan jasharoviq qe nuk i kan perfshir ne ket permbatje sidoqoft e certeta dihet nga vet katundaret 2001 kotribut me te madh kan dhen jasharoviqet pas tyre vin tjeret ju lutem mo manipuloni te pa verteta.
xpersonja (18/02/2011 20:08:03) asgje nuk jam kunder, veq nje gje e keni len anash, familja(mahalla jashari) nuk permendet askund,, ket e theksoj se ajo esht nje nder mahallat ma te medhaja,dhe nder ma te vjetrat,ku edhe nga kjo rjedhin trimat e fshatit , te cilet ishin nder te paret ne fillimin e luftes te 2001, duhet te jeni te drejt
une (19/02/2011 01:04:30) duhet edhe disa ndryshime te ky tekst ,shkolla fillore quhet Shemshova
shqiptari (08/11/2011 21:15:21) dicka e vertet dicka e pa cekur ne lidhje me kete feshat por besoj qe e verteta e feshatit dihet nga vet fshatar e jo nga indivitet qe kan dhen detaje per ket feshat me respekt shqiptari
sami (05/02/2013 15:35:29) une jam sami samiu nga fsh shemshove
XXXXXXXXX (26/02/2013 20:04:46) Edhee shaqerovicet jane mahalla e madhe po sashte permend edhe Rexhep Asipi sashte permend po shnosh jashar shaum te madhe e bojsh

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime