E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

I ftohti nuk i ka penguar për të pozuar për fotografët, ndërsa në shenjë respekti u ka dhuruar edhe një puthje të cilën YllPress.com jua a sjell edhe juve.
Irina Shayk shkëlqen në New York dhe ju puth të gjithëve

Irina Shayk ka shkëlqyer në New York. Fotografët e fotografuan pak para se ty hyjë ne studion e emisionit të David Letterman.

Modelja më e kërkuar e momentit ka shkëlqyer me një fustan të shkurtër dhe me një palto mëndafshi.

I ftohti nuk i ka penguar për të pozuar për fotografët, ndërsa në shenjë respekti u ka dhuruar edhe një puthje të cilën YllPress.com jua a sjell edhe juve.

Modelja ruse që është edhe e dashura e Cristiano Ronaldos ka treguar se ka shumë stil dhe se kombinimin e veshjeve e kishte bërë me shumë finesë.
Irina Shayk shkëlqen në New York dhe ju puth të gjithëve
Irina Shayk shkëlqen në New York dhe ju puth të gjithëve
Irina Shayk shkëlqen në New York dhe ju puth të gjithëve
Irina Shayk shkëlqen në New York dhe ju puth të gjithëve
Irina Shayk shkëlqen në New York dhe ju puth të gjithëve
Irina Shayk shkëlqen në New York dhe ju puth të gjithëve

Publikuar: 17.02.2011 | 15:22
Lexuar: 2401 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime