E hënë, 21.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Bajramali Idrizi me album dhe videoklip tė ri

Publikuar: 20.04.2009 | 13:46
Lexuar: 3318 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
besa (29/06/2010 20:46:40) hahahahahahahah kerkush
se te paska shkkru koment hahhahahaha.....................

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime