E enjte, 13.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pjesët e fundit të serialit “Sex and the City” kanë qenë një zhgënjim përsa i përket fitimeve, por protagonistja dhe krijuesja e serialit, Sarah Jessica Parker, premtoi rikthimin e serialit me seri të reja.
Më shumë “seks” për Sara Jessica Parker


Pjesët e fundit të serialit “Sex and the City” kanë qenë një zhgënjim përsa i përket fitimeve, por protagonistja dhe krijuesja e serialit, Sarah Jessica Parker, premtoi rikthimin e serialit me seri të reja.

Aktorja ndodhet aktualisht në Bruklin, Nju Jork, ku është duke xhiruar komedinë e saj të fundit, “I don’t know how she does it”.

E pyetur mbrëmë për mundësinë e rikthimit të serialit që e bëri të famshme, ajo deklaroi: “Ka mbetur edhe një histori e fundit pa treguar. E di se duhet të rikthehemi përsëri për ta përfunduar.

Mbase jo në këtë moment, mbase pas pesë vitesh, por kam bindjen se “Sex and the City” nuk ka përfunduar ende.

Publikuar: 19.02.2011 | 02:01
Lexuar: 2136 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet
si bora (06/09/2013 14:48:56) yll pres

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime