E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

I shkreti Morandi edhe pse në moshë të thyer, nuk mundi të rezistoj para një bukurie të rall dhe para një gjoksi të mrekullueshëm të Monica Belluci-t e cila që në rrinë e saj i ka lënë pa frymë të gjithë njerëzit që e kanë takuar, por edhe ata të cilët e kanë ndjekur nëpër filmat e saj.
Gianni Morandi sa nuk e “hëngri”  Monica Bellucin

Prezantuesi dhe këngëtari i famshëm italian Gianni Morandi mbrëmë vetëm sa nuk e kanë lëshuan këmbët kur takoi aktoren e njohur italiane Monica Belluci të cilës iu hudhë në qafë dhe sa nuk e “hëngri” duke e puthur me pasion.

I shkreti Morandi edhe pse në moshë të thyer, nuk mundi të rezistoj para një bukurie të rall dhe para një gjoksi të mrekullueshëm të Monica Belluci-t e cila që në rrinë e saj i ka lënë pa frymë të gjithë njerëzit që e kanë takuar, por edhe ata të cilët e kanë ndjekur nëpër filmat e saj.

YllPress.com ju sjell fotot nga vërsullja e Gianni Morandit ndaj Monica Belluci-t e cila mori pjesë mbrëmë si e ftuar në festivalin italian të këngës San Remo.

Gianni Morandi sa nuk e “hëngri”  Monica Bellucin
Gianni Morandi sa nuk e “hëngri”  Monica Bellucin
Gianni Morandi sa nuk e “hëngri”  Monica Bellucin

Publikuar: 19.02.2011 | 08:18
Lexuar: 3319 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet
kumanovari (16/04/2011 21:18:04) hahahah ikallt bre njeri asht kon tane ksi soji femne pse mosme puth apo pse mosme reagu sikur ky cysh ka reagu hahahahha

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime