E martë, 22.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Dj Blunt” bashkėpunim me “Unikkatil”

Publikuar: 19.02.2011 | 09:03
Lexuar: 1984 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
koli (14/06/2012 22:59:03) i fort je blunt po amo me bo duet me unikkatili esht ni duet shum i mir se unikkatili esht mbret edhe ti je mbret falminderit nga koli fans e tba

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime