E shtunë, 15.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pos tjerash nuk hidhet poshtë mundësia që këtu të përfshihen ndonjë prej sulmuesve aktual të Interit, me emrat e Giampaolo Pazzinit dhe Diego Militos si më të lakuar për këtë gjë.
Interi 50 milionë për Arshavin dhe Van Persie

Interi ka hyrë seriozisht në garë për të transferuar yjet e Arsenalit, Robin Van Persie dhe Andrey Arshavin, pasi ishin këta dy që ia shkatërruan mbrëmjen Barcelonës në 1/8 e finales së Ligës së Kampionëve të zhvilluar në Emirates.

Il Corriere dello Sport pohon se Interi mendon të transferojë dy të lartpërmendurit në një paket e cila do të vlente 50 milionë euro.

Pos tjerash nuk hidhet poshtë mundësia që këtu të përfshihen ndonjë prej sulmuesve aktual të Interit, me emrat e Giampaolo Pazzinit dhe Diego Militos si më të lakuar për këtë gjë.

Publikuar: 20.02.2011 | 19:10
Lexuar: 934 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime