E mërkurë, 28.06.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ohri, destinacion turistik i klasit botėror

Publikuar: 20.02.2011 | 20:37
Lexuar: 2249 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
jetmira (31/03/2011 20:46:39) ohri per mua eshte si nena ime i bukur i embel si nena ime e dashur sa ce e dua nenen ime aq e dua ohrin vendin turistik ku shkojne shum turist qe e pelqejne ohrin.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime