E diel, 24.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Matura 2011, kode unike pėr maturantėt

Publikuar: 22.02.2011 | 14:22
Lexuar: 2300 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
besmir (21/09/2012 11:32:38) pergjigjet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime