E enjte, 27.04.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

U zgjodh Qeveria e Kosovės, Hashim Thaēi kryeministėr

Publikuar: 23.02.2011 | 10:04
Lexuar: 1892 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime