E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ajo iu kërcënua ish-mikes dhe djalit të saj se do t’i ndjekë dhe do t’i vrasë. Ish-mikja shkoi në gjyq dhe tha se Costance është narkomane dhe se e kërcënon me likuidim. Për këtë ajo e fitoi atë që e meriton, Costance nuk guxon t’iu afrohet atyre deri në 100 metra.
Përsëri i bën problem nëna















Aktorja e bukur, Leighton Meester, u hodh në punë dhe nuk dëshiron të mendojë për asgjë tjetër, edhe përkundër problemeve të paraqitura. Në fakt, nënës së saj Costance Meester-it iu ndalua së afruari fqinjëve të saj, pasi që ajo i kërcënoi me vdekje.

Ajo iu kërcënua ish-mikes dhe djalit të saj se do t’i ndjekë dhe do t’i vrasë. Ish-mikja shkoi në gjyq dhe tha se Costance është narkomane dhe se e kërcënon me likuidim. Për këtë ajo e fitoi atë që e meriton, Costance nuk guxon t’iu afrohet atyre deri në 100 metra.

Costance Meester ka të kaluar “të pasur”, gjatë së cilës një kohë e kaloi në burg. Pikërisht atje, pra në burg, në vitin 1985 e lindi Leighton-in. Costance ishte burgosur për shkak të shitjes së drogës dhe u dënua me dhjetë vjet burgim. Leighton-in e rritën gjyshërit e saj.

Publikuar: 23.02.2011 | 01:30
Lexuar: 1765 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:















Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime