E mërkurë, 14.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Reportazh, fshati Uzormisht (Zarnisht)

Publikuar: 24.02.2011 | 20:39
Lexuar: 4142 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
.......................... (22/08/2011 15:33:55) sme pelqejne fshatrat kot fare jane pffff

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime