E martë, 13.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Motrat Vjollca pushtojnė ekranet

Publikuar: 25.02.2011 | 12:13
Lexuar: 6822 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
zeki (01/05/2011 20:41:38) motrat vjollca jeni shum te mira,shum te kendshme ju lumt jeni ma te mirat pershendetje nga kosova...
brikena (12/03/2013 11:32:13) marina je me e mira poashtu edhe ti luana jeni te dyja me te mirat

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime