E martë, 18.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Jonela la shtëpinë pasi nuk arriti që të marrë besimin e publikut, një gjë e cila i takoi Ogrenit, i cili po ashtu ishte fare pranë largimit nga shtëpia.
Big Brother, Jonela del nga shtëpia

Jonela është e larguara e radhës nga edicioni i katërt i Big Brother Albania, në një spektakël madhështor e plot befasi të zhvilluar të shtunën mbrëma.

Jonela la shtëpinë pasi nuk arriti që të marrë besimin e publikut, një gjë e cila i takoi Ogrenit, i cili po ashtu ishte fare pranë largimit nga shtëpia.

Pos tjerash vlen të përmenden befasitë për Marielin, të cilit i erdhi një ‘sfidant’ në ring. Por, pika kulminante e mbrëmjes ishte vizita e nënës së Marielit, e cila hapur i tregoi se nuk i pëlqen lidhja e tij me Mirjetën, për shkak se kjo e fundit po e shfrytëzon për ta luajtur lojën e saj brenda shtëpisë.

Publikuar: 27.02.2011 | 13:17
Lexuar: 1425 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime