E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sipas ‘Marca’, klubi rus do të ofrojë 45 milionë euro për madrilenët ndërsa për futbollistin do të ofrojë një çek të bardhë.
Rubin Kazan, 45 milionë euro për Kaka’

Rubin Kazan po bën gati një ofertë të majme për të pasur shërbimet e brazilianit të Real Madrid, Kaka’.

Sipas ‘Marca’, klubi rus do të ofrojë 45 milionë euro për madrilenët ndërsa për futbollistin do të ofrojë një çek të bardhë.

Po sipas kësaj gazete, për Kaka’ janë të interesuar edhe Milan, Inter dhe Chelsea.

Babai i Kaka’, Bosco Leite, nuk ka përjashtuar një rikthim të mesfushorit tek Milani.

Publikuar: 01.03.2011 | 15:16
Lexuar: 1081 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime