E hënë, 15.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Rihanna blen pajisje seksuale

Publikuar: 05.03.2011 | 05:49
Lexuar: 1827 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
morina (31/07/2011 12:16:00) hello rihana shum ebukur je me pelqen shummmmmm kam deshir me ty ni kafe me pi tung nga skenda

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime