E mërkurë, 14.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

USHT-ja pritje solemne pėr pjesėtaret e gjinisė femėrore, nga  kuadri  mėsimor

Publikuar: 07.03.2011 | 18:56
Lexuar: 1725 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime