E martë, 13.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press


Publikuar: 07.03.2011 | 10:03
Lexuar: 2523 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
toni (07/03/2011 22:37:28) e bos i tetoves je be vla
Essa (08/03/2011 18:16:59) Blerim Destani osht ma i miri <3
Edi (10/03/2011 10:16:31) Artist i mrekullueshem, te lumte...

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime