E martë, 25.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Arsimtari dhe roli i tij nė edukimin e brezave”

Publikuar: 08.03.2011 | 05:26
Lexuar: 2453 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
dashmir beqiri (11/03/2011 11:45:15) keshtu debatesh duhete edhe me shpesh te realizohen sepse shum debate te mira jan

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime