E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Me këtë fitore Real i ushtron më shumë presion Barcelonës në prag të përballjes me Seviljen.
Reali i afrohet Barcelonës
Real Madrid i afrohet Barcelonës
Një dygolësh i francezit Karim Benzema i jep mundësinë Realit të kalojë Herkules e të ngushtojë përkohësisht në 4 pikë diferencën me Barcelonën e cila do të luajë sot ndeshjen e saj.

Galaktikët gjejnë avantazhin në minutën e 24-të, ku Benzema nuk gabon pas asistit të Arbeloas, ndërkohë që Herkules pa Trezegenë është thuajse 0 në repartin e sulmit.

Me fillimin e pjesës së dytë sërish Benzema mbyll këtë takim me golin e dytë që rezultoi dhe i fundit për këtë ndeshje pavarësisht tentativave e rasteve që krijoi Kristiano Ronaldo dhe Kaka.

Me këtë fitore Real i ushtron më shumë presion Barcelonës në prag të përballjes me Seviljen.
 Reali i afrohet Barcelonës

Publikuar: 13.03.2011 | 03:24
Lexuar: 1265 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime