E enjte, 13.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Por, ai ka theksuar se nuk ka përputhje mes deklarimeve që janë bërë në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve (KQZ) dhe informatave që posedon Agjencia që drejton ai.
Milionerët, deputetë të popullit të varfër të Kosovës

Shefi i Agjencisë Kundër Korrupsionit, Hasan Preteni ka deklaruar se prej 450 kandidatëve që kanë konkurruar për deputetë për Kuvendin e Kosovës, 44 prej tyre janë milionerë.

Por, ai ka theksuar se nuk ka përputhje mes deklarimeve që janë bërë në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve (KQZ) dhe informatave që posedon Agjencia që drejton ai.

Preteni ka thënë se këto deklarime tash janë publike, por edhe Agjencia Antikorrupsion do të bëjë publikimin e pasurisë së tyre.

Publikuar: 13.03.2011 | 15:35
Lexuar: 1143 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime