E diel, 16.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Aktori nuk është menduar dy herë kur në aeroportin e Dublinit i kanë shpjeguar se në fluturimin e Air Lingus kishte vende vetëm për njerëz të zakonshëm.
Teket e çuditshme të Will Smith-itVetëm për të mos fluturuar në klasën ekonomike përreth 50 minuta, Will Smith ka shpenzuar 10 mijë dollarë për të marrë me qera një avion.

Aktori nuk është menduar dy herë kur në aeroportin e Dublinit i kanë shpjeguar se në fluturimin e Air Lingus kishte vende vetëm për njerëz të zakonshëm.

Smith gjendet në Evropë teksa po shoqëron vajzën e vetë Willow për të ndjekur turin e Justin Bieber.

Publikuar: 14.03.2011 | 04:14
Lexuar: 1948 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime