E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pothuajse nuk ka mashkull i cili nuk ka fantazuar për seks pa kufij dhe rregulla. E njëjta gjë vlen edhe për gratë. Edhe pse duket se gratë hyjnë në një marrëdhënie me ndjenja, e vërteta është pak më ndryshe. Ju sjellim 5 fantazi të çmendura të grave të gjitha kohërave
Pesë fantazitë e çmendura të femravePothuajse nuk ka mashkull i cili nuk ka fantazuar për seks pa kufij dhe rregulla. E njëjta gjë vlen edhe për gratë. Edhe pse duket se gratë hyjnë në një marrëdhënie me ndjenja, e vërteta është pak më ndryshe. Ju sjellim 5 fantazi të çmendura të grave të gjitha kohërave

1. Xhirime

Edhe pse shumica turpërohen vetëm me mendimin që dikush t’i xhirojë gjatë momentit më intim, pothuajse edhe nuk ekziston grua e cila nuk ka ëndërruar për një rol filmik seks joshës
Xhirimet në shtëpi të bërjes dashuri mund të jetë edukative, por edhe ti zgjojnë ndjenjat të cilat nuk I keni ditur që ekzistojnë. Nëse keni një partner të besueshëm nisuni në aksion, por sigurohuni që xhirimi mos të përfundojë në duar të gabuara

2. Dominanca

Roli i gruas dominant që i bindet mallit të saj mashkull dhe mban të gjitha fijet në duart e një skenë që ndez imagjinatën e burrave por edhe të grave. Lidhja dhe kontrolli në paralojë mund të jetë shumë argëtuese kështu që nëse nuk e keni bërë deri tani, provoni diçka të butë, të tilla si shiriti në sy. Nëse ju pëlqen, partneri juaj me siguri do të jenë mirënjohës.

3. Seks në tresh

Si burrat që ëndërrojnë për të bërë dashuri me dy partnere edhe për gratë është mendimi për të pasur marrëdhënie seksuale me dy meshkuj të fortë, muskulor është shumë stimulues. Që në fantazi s’ka asgjë të keqe të jeni krijues, dhe gjëja e vetme që ka rëndësi është se ne me të vërtetë do të qëndrojë vetëm në kokën tuaj.
Pesë fantazitë e çmendura të femrave

4. Seks ne vend publik

Seksit në plazh, në, aeroplan, makinë apo në park e nxit adrenalinën, dhe prandaj edhe me vetë atë ka një fantazi shumë të shpeshtë. A keni një partner i cili dëshiron të provojë gjëra të reja, ose ndoshta për atë gjërat e vjetra provoni për fillim të gjeni një qoshe të qetë ku ju mund të parkojë makinën ose të ulet në stol, dhe pjesa tjetër ua lëshojmë imagjinatës tuaj.

5. Seks të ashpër

Edhe pse gratë po hyjnë në një marrëdhënie seksuale me ndjenja, nganjëherë edhe gruaja ka nevojë për diçka më të ashpër dhe të vrazhdë si skena nga filmi "Instinct Basic '. Pasioni i pastër është një shkas i fuqishëm që pothuajse çdo grua të paktën një herë e dëshiron. Nëse hetoni një gjë të tillë, shfrytëzoni menjëherë, por si në të gjitha gjërat dhe në seks ka kufij që duhet ti vendosni menjëherë.

Publikuar: 16.03.2011 | 15:08
Lexuar: 11271 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet
medina (17/03/2011 01:04:15) shum fantazi te qelluara qenkan per femrat megjithse te gjitha smund ti realizojm
erg (27/03/2011 01:05:50) nejse de nuk dmth 5tat mi provu
3mi realizu boll eshte
elonaaa (28/03/2011 19:49:00) unn kam qeff me bo sekss edhe me boo ah ah ah edhe me ma lipi dikush p.....
Leon (11/04/2011 17:05:14) Vertet fantazi te qelluara, por nese duam dicka gjithcka eshte e mundshme, d.m.th. edhe keto fantazi jan te mundshme...flasi nga pervoja :)
une (13/04/2011 18:27:50) 3 dhe 5
labi (27/04/2011 01:26:55) te gjitha i kam provu po vetem ne ajroplan jo po seshpejti dota provoj edhe kete gje se si duket se si esht te besh sex ne ajroplan
nentoka (15/05/2011 02:13:11) elonaaa ti kisha plotsu deshirat me gjith qjef
genti (28/05/2011 23:49:07) po nese din dikush te tregon ka deshir mashkujt per seks apo femrat kush dot din te sigurt net jep nje pytje te sakt flm ?
janaelezi (19/06/2011 13:11:19) je shum e bukur dhe e kendeshme
iksi (08/09/2011 14:53:00) turp per ata qka po shkruajn dhe per juve se qka po komentoni
Ona (31/05/2012 16:34:03) Kush e ka bo ket shkrim ja ka fut kot fare...ose ka qen femer ajo qe e ka bo edhe ka shkrujt fantazit e saja qe jan kot fare.
leo (08/07/2012 11:32:02) te gjitha
billy (04/08/2012 14:29:55) @Medina eja tek une ti realizoje te gjitha enderrat....
lisi (14/05/2013 20:17:26) kam deshire me dy femra njeheresh
lisi (14/05/2013 21:46:11) elonaaa do ta lepija tere naten pa pushim vetem me thuaj se jam mjeshter i mire ne lepirjen e p... do te qmend fare

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime