E hënë, 22.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Policia e Vlorės kthen nė rrugė protestuesit kundėr Bollanos

Publikuar: 20.03.2011 | 15:33
Lexuar: 1005 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
andi (24/03/2011 00:51:50) bollano duhet larguar nga drejtimim i bashkise himare

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime